پنج‌شنبه, 23 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۳:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ 
  • کد خبر : ۱۸۷۷۴۸
مزار شهدای گمنام ارومیه به مناسبت هفته بسیج و با حضور مسئولین و كاركنان اداره كل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی غبار روبی و عطر افشانی شد
جمعی از مدیران، کارکنان، بسیجیان، فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) و نماینده امور ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج به مزار سرداران بی پلاک، شهدای گمنام واقع در پارک جنگلی ارومیه رفته و مزار شهدای گرانقدر را غبارروبی نمودند.

جمعی از مدیران، کارکنان، بسیجیان، فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) و نماینده امور ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج به مزار سرداران بی پلاک، شهدای گمنام واقع در پارک جنگلی ارومیه  رفته و مزار شهدای گرانقدر را غبارروبی نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، طهماسب حاجی حسینلو معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان و نماینده امور ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، گفت:  با توجه به اینکه که شهدا و  بخصوص شهدای گمنام  حق بزرگی به گردن همه دارند لازم است تا این فرصت را غنمیت بشماریم و یاد و خاطره آن عزیزان سفر کرده را تا ابد گرامی داریم و قدردان آنان باشیم .

فرمانده بسیج پایگاه امام رضا(ع) اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، نیز در این مراسم گفت: شهدا و ایثارگران هویت ما هستند و با وجود از خودگذشتگی و جانفشانی این بزرگواران است که ما اکنون می توانیم در خاک خود زندگی کنیم لذا پاسداشت یاد و خاطره شهدا، یک فریضه ارزشی و اخلاقی است که کمک می کند تا بتوانیم سیره این حماسه سازان، دلیر مردان و شیرزنان را به نسل های آینده انتقال دهیم.

در ادامه حضار ضمن زیارت، نثار فاتحه، قرائت دعای فرج و غبار روبی مزار شهدای گمنام با آرمانهای شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

گفتنی است مزار شهدای گمنام ارومیه در پارک جنگلی این شهر قرار گرفته است و 8 تن از شهدای دوران دفاع مقدس در این مکان آرمیده اند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0