نام زیرپورتال :آذربایجان غربی
اطلاعیه - انتشارات

1396/4/1 پنجشنبه

بیانیه اداره کل امور اقتصادی و دارائی آذربایجان‌غربی به مناسبت روز جهانی قدس/ دعوت همکاران و مردم به حضور در راهپیمایی

مجموعۀ اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان آذربایجان‌غربی، دوشادوش آحاد مردم ولایت‌مدار استان، هم‌چون سال‌های گذشته، ضمن اعلام لبیک به فراخوان امام راحل، به عنوان سربازان جبهه جنگ نرم، هم‌قدم و دوشادوش تمام آزادگان جهان، اتحاد و بیداری دنیای اسلام را به رخ غاصبان و ظالمان جهان خواهند کشید تا به یاری خداوند متعال، شاهد رهایی قدس و تمام کشورهای اسلامی از زیر یوغ تجاوز و ستم باشیم.

             
 
 
                                                               « بیانیه به مناسبت روز جهانی قدس»

 
(سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ ) الإسراء
 
ماه مبارک مضان، ماه تمرین ظلم ستیزی و برائت جستن از شیاطین و طاغوتیان و عبودیت در مقابل ذات اقدس الهی است که در این ماه، شیاطین به عزلت تاریکی فرو می‌روند و نور رحمت خداوندی، سراسر جهان را فرا می‌گیرد.
رمضان، ماه جدا شدن از خویش و محو شدن در سیل خروشان وحدت و برادری است که اکنون نیاز اول جهان اسلام است و "روز قدس"، نمادی‌ترین حلقۀ اتصال مسلمین و حنجره‌ای‌ست رسا که گوش شیاطین را با فریاد مظلومیت و آزادگی کر می‌کند.
بدون شک، امروز رفتار غاصبانه و ناشایست مستکبران جهان و در رأس آن اسرائیل متجاوز و ایادی آنها در اقصی نقاط جهان، باعث شده بیداری اسلامی در سرتاسر عالم به وقوع بپیوندد و روز قدس امسال، وسعتی به تمامی جهان اسلام دارد.
سرکوب‌ها، تحقیر‌ها و ظلم‌های چند دهۀ اخیر صهیونیزم، با حمایت‌های استعمارگران در کشورهای اسلامی که نتیجه‌ای جز دیکتاتوری، ستم، فساد، فقر، فحشا و …، به دنبال نداشت، فصل مشترک جهان اسلام شده و با اعلام روز قدس از سوی بنیان‌گذار فقید انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، سمت و سویی صحیح یافت و هم‌اکنون، شاهد تکثیر روز قدس در تمام جهان اسلام هستیم.
مجموعۀ اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی استان آذربایجان‌غربی، دوشادوش آحاد مردم ولایت‌مدار استان، هم‌چون سال‌های گذشته ضمن اعلام لبیک به فراخوان امام راحل، به‌عنوان سربازان جبهه جنگ نرم، هم‌قدم و دوشادوش تمام آزادگان جهان و مشارکت فعال در راهپیمایی روز جهانی قدس، اتحاد و بیداری دنیای اسلام را به رخ غاصبان و ظالمان جهان خواهند کشید تا به یاری خداوند متعال، شاهد رهایی قدس عزیز و تمام کشورهای اسلامی از زیر یوغ تجاوز و ستم باشیم.
 انشا ا…
 
                                            روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارائی آذربایجان‌غربی
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^