نام زیرپورتال :آذربایجان غربی
اخبار

1398/5/17 پنجشنبه

دهمین جلسه مقدماتی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری استان آذربایجان‌غربی برگزار شد

دهمین جلسه مقدماتی برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری استان آذربایجان‌غربی با هدف بحث و بررسی و اتخاذ تصمیمات نهایی درخصوص برگزاری این همایش با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارائی، رئیس اناق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه، مسئول دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و برخی مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی استان در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان‌غربی، داود غفارپور مدیرکل امور اقتصادی و دارائی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با اشاره  به مصوبات جلسه قبل گفت: دستگاه‌های اجرائی باقیمانده اطلاعات مربوط به پروژه‌های خود را جهت جمع‌بندی نهائی در اسرع وقت به دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان ارسال نمایند.
نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان همچنین در ادامه شرح مختصری نیز از اقدامات صورت گرفته توسط دبیرخانه همایش را جهت تنویر افکار حاضرین در جلسه ارائه کرد.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به اهداف کلی و نیز تعیین محل اجرای همایش بر لزوم تسریع در امر اطلاع‌رسانی و دعوت از مهمانان تأکیدکرد.
رضا حسینی خواستار مشارکت حداکثری بخش خصوصی در این رویداد شد.
در ادامه، انتظار رئیس اناق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه نیز ضمن ابراز علاقه خود و سایر فعالین اقتصادی عضو اتاق بازرگانی ارومیه درخصوص برگزاری همایش مزبور، بر لزوم مشارکت فعالین اقتصادی در امر برگزاری و حمایت مالی از همایش تأکید نمود.
دراین جلسه، مدیران و نمایندگان هر یک از دستگاه‌های اجرایی استان به تشریح اقدامات دستگاه خود در راستای اجرای همایش مزبور پرداخته و درخصوص اجرای آن پیشنهاد‌هایی را ارائه کردند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^