نام زیرپورتال :آذربایجان غربی
اخبار

1397/7/18 چهارشنبه

هشتمین جلسه عمومی ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌غربی در سال 1397 برگزار شد

 هشتمین جلسه عمومی ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی استان با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، مدیرکل و معاونین دیوان محاسبات، ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاه‌های اجرایی استان و رؤسای ادارات تابعه معاونت نظارت مالی به‌منظور هم‌اندیشی ذیحسابان با مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، انتصاب شایسته مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان را تبریک گفته، ابراز امیدواری نمود با حضور ایشان تعامل بیشتری بین آن اداره‌کل و ذیحسابان ایجاد شود.
غفارپور از تلاش‌ها و همکاری‌های علیرضا اقتصاد مدیرکل سابق دیوان محاسبات، بالاخص از سعه‌صدر ایشان به جهت همکاری مستمر با معاونت نظارت مالی و ذیحسابان دستگاه‌های اجرائی تقدیر و تشکر کرد.
معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان با اشاره به رویکرد پیشگیرانه مدیر سابق دیوان و همکاری و تعامل نزدیک این دو سازمان و همچنین توانمندی و شایستگی‌های ذیحسابان استان، ابراز امیدواری نمود با حضور مدیرکل دیوان محاسبات در جلسات ذیحسابی‌ها اجرای قوانین و مقررات مالی تسهیل شود.
طهماسب حاجی حسینلو در ادامه به تشکیل هیئت 5 نفره ذیحسابان از بین خبرگان ذیحسابی اشاره و سپس به تشریح عملکرد این هیئت پرداخته و در خصوص کمبود منابع و نقدینگی و اسناد خزانه توضیحاتی ارائه نمود.
در ادامه، احمدی مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان ابراز امیدواری کرد در تمام زمینه‌های مالی و نظارتی گره‌گشای مشکلات مسئولین و ذیحسابان و همکاران بوده و کمک و یاری‌رسان دستگاه‌ها در کنار همدیگر باشیم. وی تشریح کرد رویکرد دیوان محاسبات کل کشور پیشگیری از وقوع جرم بوده، به تأسی از آن، رویکرد دیوان محاسبات استان نیز همان خواهد بود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^