نام زیرپورتال :آذربایجان غربی
اخبار

1397/4/16 شنبه

در بیست‌ودومین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان‌غربی انجام شد؛

راهنمایی و مشاوره در رابطه با پروژه سرمایه گذاری شاخص اندیشان غرب

بیست و دومین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌غربی با حضور معاون اقتصادی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان، برخی از معاونین و نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های اجرایی ارائه‌دهنده خدمات و مجوزهای مورد‌ نیاز و مدیرعامل شرکت شاخص اندیشان غرب در محل سالن جلسات دارایی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، حبیب تربتی معاون اقتصادی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی و مسؤل دبیرخانه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان، در ابتدا به معرفی مدیرعامل شرکت شاخص اندیشان غرب پرداخته و طرح‌های پیشنهادی وی را تشریح نمود و خواستار ارائه توضیحات لازم از سوی مدیرعامل شرکت مزبور و نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های اجرایی در ارتباط با طرح‌های پیشنهادی در این جلسه شد.
در ادامه جلسه، پس از تشریح هریک از طرح‌های پیشنهادی از جمله طرح تشکیل شرکت‌های توسعه استانی، تولید سامانه ملی تهیه و ارسال اطلاعات کارکنان به سازمان‌های بیمه و مالیاتی، سامانه‌های ملی وصول عوارض شهرداری‌های کشور و سامانه ملی مدیریت قالیبافان توسط مدیرعامل شرکت مزبور و ارائه توضیحات توسط دستگاه‌های اجرایی، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.
در این جلسه پس از بحث و بررسی در ارتباط با مشکلات اقتصادی و اجتماعی، شرکت شاخص اندیشان غرب اقداماتی مورد تصویب قرار گرفت ومقرر گردید مدیرعامل شرکت شاخص اندیشان غرب طرح توجیهی  تشکیل شرکت‌های توسعه استانی را تهیه و جهت اخذ نظرات کارشناسی دستگاه‌های اجرایی به لحاظ قابلیت اجرایی، به مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان ارسال نماید.

همچنین مصوب گردید مدیرعامل شرکت شاخص اندیشان غرب موضوع مطالبات مندرج در گزارش پیوست از دستگاه‌های اجرایی ذیربط استانی را با بهمراه داشتن مستندات مربوطه از طریق دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری پیگیری نماید.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^