نام زیرپورتال :آذربایجان غربی

1398/6/14 پنجشنبه

کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد توسط اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی در میان دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی

اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی در ارزیابی عملکرد سال 1397 گروه دستگاه‌هایعمومی، اجتماعی و قضائی ،(جشنواره شهید رجایی).حائز رتبه اول در میان دستگاه‌های اجرایی این گروه شد.

در تندیس و لوح تقدیر این جشنواره که توسط استاندار شهریاری و دکتر انصاری معاون رئیس جمهور، در اختتامیه امسال جشنواره شهید رجایی، به نماینده اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی اهدا شد، چنین آمده است:

"بسمه‌تعالی"
جناب آقای غفارپور مدیر کل محترم امور اقتصادی و دارایی استان
سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به‌منظور بهبود مستمر آن، در راستای تحقق اهداف توسعه استان، امری ضروری است که هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، مبتنی بر شاخص های عمومی و اختصاصی صورت می‌گیرد.
در همین راستا با استناد به مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و براساس نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ دستگاه های اجرایی استان، آن دستگاه در گروه "عمومی، اجتماعی و قضایی" حائز رتبه اول گردیده است.
بدین وسیله از همت تلاش صادقانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و همکاران آن مجموعه تقدیر به‌عمل می آید.
امید است با استعانت از درگاه الهی به پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اجرای مطلوب سیاست‌های راهبردی دولت تدبیر و امید شاهد بهبود مستمر برنامه‌های تحول اداری و توفیقات روز افزون در مسیر توسعه استان و خدمت بیشتر به مردم شریف استان باشیم.

شهریاری - استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^