نام زیرپورتال :آذربایجان غربی

1397/12/12 يكشنبه

نشست نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی با مدیر امور شعب بانک تجارت استان

داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی در دیدار با کریم اصغری مدیر امور شعب بانک تجارت استان به بحث و تبادل نظر درباره وضعیت حمایت از تولید کنندگان و رفع مشکلات اقتصادی استان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، در راستای افزایش تعامل و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی و بانک های استان در سال حمایت از کالای ایرانی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در این دیدار با اشاره به گزارش مدیر امور شعب بانک تجارت مبنی بر افزایش جذب منابع  طی دوره ای کوتاه و کسب رتبه اول استان در کشور، اعلام کرد: جذب منابع با محوریت تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری، اقدامی مناسب و در خور تقدیر است که ضرورت دارد در آذربایجان غربی، الگوی سایر بانکها قرار گیرد.
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان بر تلاش، همکاری و تعامل بانک های استان در استفاده از ظرفیت های سیستم بانکی برای ارائه خدمات در بخش های مالی و سرمایه گذاری و دستیابی به اهداف اقتصادی اشاره و بر تبین و تدوین شاخص های عملکردی بانکها به جهت ایجاد رقابت سالم در شبکه بانکی تاکید نمود.
کریم اصغری مدیر امور شعب بانک تجارت استان  در این دیدار با بیان اینکه، این بانک توجه ویژه ای به بخش های اقتصادی به خصوص تولیدی و صنعتی دارد؛ ضمن اعلام آمادگی خود برای همکاری در پرداخت تسهیلات بانکی به این بخش ها ، خواستار حمایت مسئولان اجرایی استان جهت رفع مشکلات مالیاتی و  وصول مطالبات معوق جهت برگشت این منابع به چرخه اقتصادی استان و همکاری در جهت اجرای سیاست های دولت در بخشهای تولیدی شد.
در این نشست عملکرد بانک تجارت استان از منظر شاخص های کلان، از جمله سهم بخش های مختلف اقتصادی، انواع قراردادها و مانده تسهیلات، سهم از بازار و مطالبات معوق این بانک،  بررسی شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^