نام زیرپورتال :آذربایجان غربی

1397/12/5 يكشنبه

نشست صمیمی مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان با فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی

مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد  استان آذربایجان غربی ضمن دیدار با فرماندهی انتظامی استان بر هماهنگی بیشتر به منظور بررسی و اتخاذ راهکارهای لازم جهت حمایت همه جانبه از سرمایه گذاری و کالای ایرانی  در استان تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، در راستای افزایش تعامل و هم افزایی بین دستگاه های اجرایی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی،سرپرست اداره کل امور مالیاتی، ناظر گمرکات استان، مدیر امور شعب بانک ملی، مدیرکل بیمه ایران و مدیر بورس آذربایجان غربی در دیدار با سردار خرم نیا فرماندهی انتظامی استان، ضمن اعلام آمادگی مبنی بر افزایش همکاری‌ دستگاه‌های دولتی استان، راهکارهای حمایت از تولید داخل را در استان مورد بحث و بررسی قرار داده و از اقدامات قشر زحمتکش نیروی انتظامی در تامین امنیت کشور قدر دانی نمودند.

داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان با اشاره به حساسیت و اهمیت شرایط اقتصادی کشور به ویژه بعد از خروج آمریکا از برجام گفت: اطاعت از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری به ویژه اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی، راه‌گشای مشکلات اقتصادی کشور است.

این مقام مسئول اقتصادی استان با اشاره به موارد صیانت نیروی انتظامی در نقاط مختلف استان از سرمایه گذاری های صورت گرفته یا در دست اقدام سرمایه گذاران خارجی و داخلی، از این سنخ فعالیت‌ها تقدیر نمود.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابع وزارت اقتصاد در استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و ظرفیت های اقتصادی استان افزود: بدون شک برای انجام اقدامات عملیاتی و جهادی در عرصه اقتصاد و حمایت از تولید، هم‌افزایی و همکاری دستگاه ها و نهادهای مختلف، امری ضروری است.

سردار خرم نیا نیز با تاکید بر وصول جرائم انتظامی گفت: نیروی انتظامی استان نهایت اهتمام خویش را جهت حمایت از سرمایه گذاران و واحد های تولیدی معمول نموده و خواهد نمود.

وی همچنین در ادامه بر پیگیری مشکلات مالیاتی و بیمه ای، تاکید و برای مساعدت نیروی انتظامی جهت وصول مالیات اعلام آمادگی نمود.

در پایان، فرماندهی انتظامی استان از پیشنهاد مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی نیز جهت برگزاری دوره های آموزشی نحوه سرمایه گذاری در بورس استقبال نمود.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^