نام زیرپورتال :آذربایجان غربی

1397/7/16 دوشنبه

چهل و یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری به منظور بررسی صدور مجوزهای مورد نیاز برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری هیئت سرمایه‌گذاری چینی برگزار شد.

در راستای پذیرش هیئت های سرمایه گذاری خارجی با هدف جذب سرمایه های خارجی در استان، چهل و یکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان با هدف طرح و بررسی موضوع هیأت سرمایه‌گذاری خارجی از کشور چین، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و برخی مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی ارائه‌دهنده خدمات و مجوزهای مورد‌نیاز سرمایه‌گذاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی ودارایی آذربایجان غربی، این سرمایه گذاران چینی در مرحله اول 3 میلیون دلار در ساخت کارخانه ذوب طلا در شهرک صنعتی ایواوغلی شهرستان خوی سرمایه گذاری کرده و در ادامه در خصوص استحصال سیلیس در استان تا سقف ده میلیون دلار سرمایه گذاری خواهند کرد.
رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بر موافقت  و تسهیل فرایند سرمایه گذاری از سوی دستگاههای اجرایی حاضر در جلسه در راستای صدور مجوزهای مورد نیاز پروژه در کمترین زمان تأکید کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^